online

Proces tworzenia: stron internetowych sklepów internetowych stron www sklepów ecommerce witryn internetowych sklepów WooCommerce

Kompleksowe tworzenie serwisów WWW zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Nowoczesne technologie i profesjonalizm.

WWW

Zaufanie to podstawa

Klucz do rozwiązania problemów.

Nikt nie chce ryzykować ONLINE. Nawet świetnie zaprojektowana strona internetowa posiadająca wspaniałe walory wizualne może mieć problemy ze zdobyciem zaufania klientów. Brak wiarygodności to główny problem w promocji i sprzedaży internetowej powodujący dalsze komplikacje w biznesie.

Krok po kroku dowiesz się:

budowa zaufania

W kilku prostych krokach opowiem Ci, jak podniosę Twój poziom zaufania w oczach klienta.

Pokaż siebie i swój zespół

Użytkownik odwiedzający stronę, nie obdarzy zaufaniem kolorowych bloków tekstu. Za każdą stroną www i sklepem internetowym stoi jakaś osoba. Projektując witrynę, zawsze tworzę sekcję lub podstronę pokazującą Ciebie i twoich współpracowników.

Nie wstydź się swojego sukcesu

Osiągnięcia nie kłamią. Przedstawienie konkretnych danych statystycznych informujących potencjalnego klienta m.in. o liczbie wykonanych realizacji / sprzedanych produktów lub zadowolonych konsumentów pozwoli znacząco zwiększyć zaufanie.

Użyj opinii użytkowników

Sekcja ukazująca opinie Twoich klientów to podstawa. Pokaż internautom, że masz już klientów, którzy Ci zaufali.

Mikroklimat strony

Profesjonalnie zbudowana witryna, z odpowiednio dobraną kolorystyką i prawidłowym rozmieszczeniem elementów nie odwróci uwagi odbiorcy od treści.

O mnie / o nas

Przedstaw w kilku słowach siebie i swoją firmę, umieszczenie podstawowych informacji o prowadzonej działalności działa na twoją korzyść. Zachęca i buduje zaufanie pomiędzy Tobą a Twoim przyszłym klientem.

Social Media i chat online

Promujesz swoje produkty/usługi w innych social mediach? Umieszczenie ich na stronie w widocznym miejscu zwiększy jeszcze bardziej twoje zasięgi. A dodatkowo dzięki dodaniu chatu online możesz być na bieżąco dostępny/a dla swoich klientów.

Proces tworzenia
Poznaj zagadnienia techniczne dotyczące budowy strony internetowej, zapoznaj się z technologią.
Cleardesign

Czy wiesz, że wygląd strony świadczy o Tobie? Dlatego postaw na styl! Zaprojektowane przeze mnie strony to połączenie estetyki i minimalizmu. Przejrzysty wygląd strony ułatwi użytkownikowi wyszukiwanie danych informacji i nie odwróci jego uwagi od najważniejszych treści.

Cleanlook

Gdy mniej znaczy więcej! Przejrzysty projekt witryny internetowej, reprezentujący Ciebie i Twoją markę ONLINE. W dzisiejszych czasach każdy z nas szuka szybkiego rozwiązania, łatwo dostępnych informacji w skróconej formie. Twoja strona www powinna właśnie w taki sposób dostarczać informacje.

Tworzymy plan.

Po wstępnej konsultacji z Tobą oraz zapoznaniu się z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami wspólnie wyznaczamy cel do zrealizowania, uwzględniając przy tym aktualne potrzeby rynku i obowiązujące zasady marketingowe. W naszym planie zwrócimy uwagę na:

Kolorystyka

Kolory otaczają nas z każdej strony i wpływają na nasz nastrój. Niektóre barwy przyciągają, a inne odpychają. Dzięki wykorzystaniu psychologii kolorów pomogę Ci wybrać odpowiednią kolorystykę, dostosowując ją do stylu Twojej firmy.

Typografia

To jeden z najważniejszych elementów strony. Odpowiednio dobrana czcionka potrafi zdziałać cuda! Dlatego wspólnie wybierzemy rozmiar i rodzaj czcionki, która będzie odpowiadać Twojemu gustowi.

Styl globalny

Ten element to połączenie dwóch poprzednich w całość. Wzorując się na ogólnoświatowych trendach, stworzymy nowy styl odpowiadający Tobie i użytkownikom strony.

Struktura rozmieszczenia treści na stronie

Wspólnie uzgodnimy jaką treść chcemy przekazać Twoim potencjalnym klientom, zredagujemy ją i rozłożymy na odpowiednie sekcje i podstrony. Tym samym ułatwimy podróżowanie po stronie tak, by każdy odwiedzający znalazł, to, czego szuka.

Od ogółu do szczegółu.

Na tym etapie przechodzę do realizacji Twojego zamówienia. Warto wiedzieć, że podczas tworzenia strony uwzględniam wszelkie wymagania dotyczące pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu witryna pojawi się w zadawanych najwcześniejszej zapytaniach w Google, tym samym spowoduje wzrost popularności strony i jej oglądalności.

Dalsze programowanie i testowanie.

Po ukończeniu strony na komputery stacjonarne i laptopy zajmę się skalowaniem wszystkich elementów, tak by mogły wyświetlać się bez problemów na innych urządzeniach mobilnych, zachowując przy tym pełną czytelność i swobodę w użytkowaniu.

Dostawanie raportów ze strony? Żaden problem!

Jednym z końcowych elementów pracy nad witryną internetową jest podłączenie analityki, dzięki niej dowiesz się, m.in. ile osób dziennie wyświetla Twoja stronę, w jaki sposób użytkownicy trafili na Twoją firmę oraz czas, jaki spędzili na niej. W przypadku sklepów internetowych woocommerce dostępna jest również analiza finansowa.

Zwiększamy maksymalną efektywność.

Ostatnim etapem jest optymalizacja dotycząca wydajności. Usprawniam działanie witryny, obniżając jej wagę oraz zarządzając, pamięcią podręczną dzięki temu Twoja witryna będzie ładować się w ułamku sekundy! 

Zobacz jakie rodzaje witryn tworzę

Poznaj rodzaje stron internetowych i sklepów woocommerce, zobacz czym się charakteryzują

Zostaw swój adres email i numer telefonu. Skontaktuje się z Toba najszybciej jak to tylko możliwe.

*używając formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i akceptujesz politykę prywatności AstralWebDesign.com

lbisinski@gmail.com