online

Rozpocznijmy współpracę

Dobry kontakt to podstawa, skontaktujmy się telefonicznie lub spotkajmy się online poprzez darmową aplikacje Google Meet.

kontakt
lbisinski@gmail.com

Masz pytania? Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a jeśli nie ma w nich Twojego pytania, wyślij wiadomość do mnie.

Spodobała ci się już jakaś strona www? Śmiało możesz dodać link do niej w wiadomości, z pewnością wezmę Twoją sugestię pod uwagę. Wycena i wstępny projekt są całkowicie bezpłatne.

*używając formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i akceptujesz politykę prywatności AstralWebDesign.com

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Ile pobieram za stronę / sklep internetowy ?

Cena usługi założenia strony internetowej zależy od: budowy projektu, jego rodzaju i ilości podstron, jakie będzie zawierać, dlatego przedział cenowy jest bardzo zróżnicowany. Całkowity koszt stworzenia strony WWW, która spełni Twoje oczekiwania, możesz poznać w ramach darmowej wyceny. W tym celu wyślij wiadomość, a ja skontaktuje się z Tobą i przedstawię Ci moją ofertę.

Ile czasu zajmuje ukończenie strony www?

Czas realizacji strony jest uwarunkowany wieloma czynnikami takimi jak: złożoność projektu, ilość podstron, zawartość projektu z uwzględnieniem dodatkowych funkcjonalności. Dlatego jest to zupełnie indywidualna kwestia, którą przedstawiam podczas konsultacji z klientem. Niemniej jednak ukończenia projektu należy się spodziewać w okresie od tygodnia do dwóch miesięcy.

Czy prowadzę usługi konserwatorskie i usługi wsparcia?

Jak najbardziej Tak! Strona internetowa to żywy organizm, aby działała prawidłowo, co jakiś czas należy przeprowadzić jej kompleksową renowację. Jeśli chcesz, abym po pewnym czasie również przebudował Twoją stronę lub jej konkretne elementy wystarczy skontaktować się ze mną.

Czy mogę samodzielnie edytować moją stronę?

Tak. To wyróżnia mnie na tle konkurencji. Dzięki użyciu najnowszego oprogramowania z łatwością przeprowadzisz podstawową korektę: tekstu, grafiki czy innych poszczególnych elementów strony.

Czy strona, którą zamówię, będzie moją własnością?

Tak. Po zakończeniu współpracy zostaniesz pełnoprawnym właścicielem witryny. Dostępna jest także możliwość usunięcia mojego konta WordPress poprzez przyznanie Tobie uprawnień administratora. Jedynie, o co proszę to możliwość umieszczenia strony w moim portfolio.

Czy moja strona będzie zawierać politykę prywatności?

Polityka prywatności jest obowiązkową częścią każdej strony. Udostępnię Ci szablon do samodzielnego uzupełnienia i pomogę uwzględnić wszystkie aspekty techniczne związane z wprowadzeniem polityki prywatności.

Gdzie znajduje się siedziba mojej firmy ?

Prowadzę działalność w całej Polsce. Aktualnie nie posiadam fizycznego biura. Firma znajduje się tam gdzie ja.

Czy zajmuje się pozycjonowaniem strony?

Tak. Prowadzę podstawowe usługi dotyczące SEO. Według statystyk zaprojektowane przeze mnie strony znajdują się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google.

Jakie elementy nie podlegają edycji?

W stopce każdej strony internetowej dodaje swój podpis, który jest odnośnikiem do strony, na której właśnie się znajdujesz.

A co z domeną i hostingiem?

Moja oferta nie zawiera tych elementów, musisz zakupić je we własnym zakresie, mimo to z chęcią pomogę Ci wybrać odpowiedni plan hostingowy i zakupić domenę www.

Darmowa wycena

Zostaw swój adres email i numer telefonu. Skontaktuje się z Toba najszybciej jak to tylko możliwe.

*używając formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i akceptujesz politykę prywatności AstralWebDesign.com